Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: galerietrebic.freepage.cz
galerietrebic

kresba - malba - fotografie:Osobní stránka na adrese: galerietrebic.freepage.cz

kresba - malba - fotografie

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI ,

Novinkou pro galerii Kroky jsou hry nejen pro děti , PEXESO !
K nahlédnutí navštivte složku Pexesa a pasparty

Návrhy od 150 kč od velikosti A5 na zhotovení log , vizitek , kalendáříků , vlastní PF. jmenovky na dveře , nápisy objektů . Pro společnosti , firmy nebo jen pro jedince lze nakreslit obrazy od 300 kč velikosti A5 až A 2 Portréty,figurální kresby , krajina , architektura tužkou , pastelkami nebo barvy. Pro případný zájem na ZAKÁZKU kontaktujte prosím autora formulářem nebo telefonicky !

Pro TISK NA TEXTIL nahlédněte do ZAKÁZKA na objednávku! NOVĚ LZE VYTISKNOUT veškeré motivy obrazů Galerie Kroky na BAVLNĚNÁ BAREVNÁ TRIČKA.
Máte - li doma fotku někoho nebo něčeho oblíbeného co chcete věnovat k svátku , narozeninám jako dárek ? Vše pro Vás lze po dohodě telefonicky nebo kontaktním formulářem
zrealizovat !

Cena tisku za psaný text 390,-
cena tisku za fotku ,
( kresbu z galerie ) 450 ,-
překreslení fotografie 100 ,-NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY JEN PRO VÁS ! ! !

KDO MÁM RÁD MINERÁLY ,třeba jako amulet pro štěstí do kapsy může navštívit stránky

http://amulettr.svet-stranek.cz

VYUŽIJTE on-line nákup přes poštovní služby osvobození od placení DPH podle § 52 !
Nákup složenkou , poukázkou POUZE typu C , kterou naleznete na webových stránkách

http://slozenky.filaso.cz

Veškeré obrazy k prodeji z Naší Galerie jsou uměleckou reprodukcí! Tyto reprodukce obrazů jsou ve špičkové kvalitě reprodukční grafiky.
Originální obrazy autora jsou uschovány v soukromých sbírkách určených k výstavám.

Ceny obrazů se určují podle roku tvorby,popřípadně do které série konkrétní obraz patří. Při prodeji je opatřen samolepící pečetí s logem Galerie Kroky.Pečeť najdete na zadní straně euroclipu.Při zakoupení samostatného obrazu bez euroclipu bude na Váš souhlas nalepen na zadní stranu papíru a při dopravě bude chráněn fólií proti poškození !

DOPRAVENÍ ZÁSILKY

Bez pochyby spolehlivě vše dopravíme po městě Třebíči ZDARMA do Vašich rukou OD DOHODY do 5 pracovních dnů. Pro případné zájemce z jiných měst napište na email nebo zavolejte na mobil autora.
Při prodeji přes poštovní služby lze využít pouze obálky pro případ nákupu pexesa nebo samolepky!

Všechna díla uveřejněná na těchto stránkách jsou označena výhradou a podléhají znění Autorského zákona 121/2000 s.b. České republiky a nesmí být bez autorova souhlasu použita ani kopírována,ani jejich části pro jakékoli další účely!
návštěvníků stránky
celkem6 544
tento týden4
dnes4